To był niezapomniany wieczór w Teatrze Komedia. Młodzież z klas szóstych i siódmych zobaczyła klasyczną XIX-wieczną komedię, arcydzieło literatury polskiej, we współczesnej inscenizacji Michała Zadary. „Uwspółcześniona „Zemsta” Aleksandra Fredry rozgrywa się w środowisku gangsterskim. Brawurowym Papkinem jest Maciej Stuhr. Spektakl skrzy się dowcipem, ma dobre tempo, do tego wyróżnia się świetnym aktorstwem. A współczesne realia potwierdzają tylko uniwersalność opowieści” ( z recenzji Jana Bończy-Szabłowskiego).
„Idź, serdeńko, bo cię trzepnę”







