W ramach zadania publicznego „Śladami zbrodni niemieckich popełnionych na obywatelach polskich narodowości żydowskiej” uczniowie klas siódmych i ósmych zwiedzili Muzeum Treblinka, które znajduje się na terenie byłego niemieckiego obozu zagłady. Wizyta w muzeum została poprzedzona spacerem edukacyjnym śladami warszawskiego getta. Wyjazd został zorganizowany przez Szkolny Klub Pana Cogito.
Muzeum Treblinka. Niemiecki nazistowski obóz zagłady (1942-1943)







