W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy 5b uczestniczyli w projekcie „Zajęcia z wychowawcą – Ja w relacjach”.
W trakcie zajęć uczniowie pracowali zarówno indywidualnie, jak i zespołowo, rozwijając kompetencje społeczno-emocjonalne niezbędne w codziennym życiu. Doskonalili umiejętności asertywnej i konstruktywnej komunikacji oraz uczestniczyli w ćwiczeniach wspierających rozpoznawanie, wyrażanie i regulowanie emocji.
Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie lepiej poznawali siebie i innych, wzmacniali poczucie własnej wartości oraz rozwijali uważność. Doskonalili również umiejętność budowania i podtrzymywania pozytywnych relacji, opartych na wzajemnym szacunku, empatii i współpracy.
Zajęcia z wychowawcą – Ja w relacjach” w 5b







