Środę uczniowie klas 5b i 6b aktywnie spędzili na świeżym powietrzu. Nie zabrakło emocji podczas rozgrywek paintballa laserowego, piłki nożnej i siatkówki. W międzyczasie odbyło się również ognisko, przy którym uczniowie piekli kiełbaski i ziemniaki. Pogoda dopisała, a wszyscy świetnie się bawili!
Aktywna środa w klasach 5b i 6b







