Uczniowie klasy 8d i 7a spędzili dwa cudowne dni na Roztoczu. Odwiedziliśmy przepiękny Zamość, relaksowaliśmy się na plaży w Zwierzyńcu nad stawami Echo oraz spacerowaliśmy po urokliwym rezerwacie przyrody "Nad Tanwią" oraz "Czartowym Polu". Pogoda nam dopisała, humory również. Ten czas był wyjątkowy dla uczniów klasy 8d, ponieważ był to ostatni wspólny wyjazd przed ukończeniem szkoły podstawowej.
Będziemy pielęgnować te chwile w wyjątkowym gronie ze wspaniałą młodzieżą i pozostaną one z nami na zawsze.
8d i 7a na Roztoczu







